Главная

Полезные ссылки

Женская Латина

Бальные туфли

Обувь для бальных и социальных танцев...
Народная обувь

Народные туфли

Характерная и народная обувь для танцев...

Статьи и Публикации

Главная » Статьи » Статьи без регистрации

Що потрібно для того, аби емігрувати в США з України
Що потрібно для того, аби емігрувати в США з України
Попри загальноприйняту думку, що емігрувати з України в США досить легко і ця країна з відкритими обіймами приймає всіх бажаючих реалізуватись на її просторах це не зовсім так. Американці на весь світ відомі своєю міграційною політикою, адже іноземці, які приїжджають в Сполучені Штати допомагають країні розвиватись, в першу чергу, в економічному аспекті.
Та якби Америка приймала абсолютно всіх мігрантів, які хочуть до неї переїхати, то навряд чи на її території залишилось б місце самим американцям. Тому існують досить жорсткі правила еміграції в США.

Виїхати в Сполучені Штати вам буде найлегше, якщо ви кваліфікований працівник в сфері точних та природничих наук. Спеціалістів з математики, фізики, програмістів американці готові запрошувати на роботу, виробляти для них за власний рахунок робочі візи, забезпечувати місцем роботи та всіма необхідними умовами.

Та тут не все так просто. Для того, щоб отримати робочу візу від роботодавців США вам обов’язково потрібно мати вищу освіту по спеціальності. Якщо вищої освіти у вас нема, то її може замінити стаж роботи. В даному випадку три роки стажу на роботі за спеціальністю заміняє рік навчання.

Проте оформлення робочої візи для іноземного спеціаліста коштує досить дорого. Тому американські роботодавці йдуть на це тільки у тому випадку, якщо не вистачає власних спеціалістів.

Ще одним популярним методом еміграції в США є грін карта. Кожного року близько 50 тисяч щасливчиків з усього світу отримують можливість виїхати в Америку та розпочати там нове життя.

Для людей, які прагнуть вкладати гроші в бізнес в Америці також є можливість виїхати в цю країну. Та якщо ви не мільйонер, то інвестувати ви зможете тільки туди, куди вам скаже американська влада. Проте якщо ви хочете інвестувати більше ніж мільйон гривень, то зможете вибрати ту сферу, яка вам до вподоби.

Для того, щоб емігрувати в США за допомогою цих способів потрібно трішки постаратись. Оскільки не всі природжені програмісти та везунчики долі, то найбільш популярним способом еміграції в США з України залишається одруження з громадянином Сполучних Штатів Америки. Ви можете вийти заміж чи одружитися з американцем, як на території США і отримати грін карту на місці, так і в рідній країні. У випадку другого варіанту оформлення всіх необхідних документів може затягнутися на довше.

Якщо вас цікавить більш детальна інформація про еміграцію в США ви можете переглянути її на сайті …
Рейтинг: 0.0/0
Категория: Статьи без регистрации | Добавил: (31.05.2016) W
Просмотров: 653
Нравится
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

Наш опрос

Информации о каких танцах должно быть больше?
Всего ответов: 1112

Корзина

Ваша корзина пуста

Снами сегодня

На сайте:
Сейчас на сайте: 1
Зрителей: 1
Пользователей: 0

Были:
  Rambler's Top100